


442 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 140 мм |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лопатка в комплекті |