


120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга, В | 5V |
| Висота | 110 мм |
| Вихідна напруга, | 4,2- 2000 mA |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання, Захист від перезарядження |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 2 |
| Напруга заряджання | 4.2 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Типорозмір акумулятора | 14500, 16340, 18500, 18650, 26650 |
| Ток заряда | 2 |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |