664 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | X-Balog |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Параметры сети | |
| Напруга | 3.7 В |
| Размеры | |
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1500 mAh |
| Водонепроникність | IPX4 |
| Час заряджання | 3 год |
| Зарядний пристрій | Type-c |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний <unk> Перерізаний |
| Робочий струм, мА | 800 |
| Розмір | Довжина гірлянди — 10 м. |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний, Миготливий, Середній |
| Режими світіння | 5: Жовтий-3; Белый-2. |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера — акумулятор |
| Товщина | 3 см |