







5 683 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина табуретки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна вставка для поділу ніг | Да |
| Можливість регулювання положення столика | Да |
| Вік дитини | від 6 місяців до 3 років |
| Висота в складеному вигляді | 780 |
| Висота з урахуванням спинки | 980 |
| Глибина | 800 мм |
| Кількість коліщаток | 4 |
| Комплектація столиком-підносом | Да |
| Кошик для речей | Да |
| Матеріал виготовлення каркаса | неіржавка сталь, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Опори стільчика | коліщатка, ніжки |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Да |
| Підніжка | Да |
| Підлога | Унісекс |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Знімний столик-піднос | Да |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Тип | Класичний стільчик |
| Поглиблення для посуду в стільниці | Да |
| Колір | Графіті (різнобарвний) |
| Ширина | 560 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 230 |