






767 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішня кишеня на липучці см | 97 |
| Глибина | 12 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Оксфорд 420D |
| Особливості | 1 наплічний ремінь | Водонепроникний | Двохзамкова застібка-блискавка |
| Тип | Чохол для вудлищ |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |