



690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PrimeWood |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Вид товару | Тарілка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Діаметр | 300 |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість у наборі | 2 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип тарілки | Десертна/закусна |
| Форма | Кругла |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 300 мм |