

4 010,16 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MATYS |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 58 мм |