



179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
https://tosha.in.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORGANIZE |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 15 см |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Об`єм | 1 л |
| Тип | Розділювач для ящиків |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |